Depolama

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat sizlere depolama hizmetini de yapmaktadır. Ev taşımayı hal ettık şimdi sıra depoyu bulmada gibi  sorunları sizler ıcın cozduk ve acmıs olduğumuz depolarla  gunler hatta  haylarca depomuzda muhafaza  etmekteyiz. Eşyalarınız paketlenip etıketlenıp İstediğiniz güne kadar depolama işlemi  yapılıyor .

Depolama hizmeti almak için ilk olarak firmamızla irtibat halıne gecmenız  gerekmektedir.Sonrasında depolanmıyacak mazemeleri ayırıp  sadece depolanacak mazemeyı bırakmanız dır. Depolanacak mazemenın suresını tahmınen   firmamıza soylemenız  gerekmektedir Evden eve nakliyat işlemı  yapılırken depolarımmıza suresıne gore sıralanmaktadır. eşyalarınız  1 aydan az kalıyorsa , buna gore depo ve yer olarak uygun yer bakılmaktadır. 1  den fazla  kalacak olan mazemeler için uzun  faddellı  eşyaların kalabılecek olacak depo ayarlanır.

Beylikdüzü Eşya Depolama: İlk olarak firmamız müşteri memnunyeti ve kaliteli hizmeti goz onune alarak tasıma ve depolama hizmeti vermektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>